Blog Lifestylowy

Porady z życia wzięte

Pozycjonowanie stron internetowych jest najskuteczniejszą i relatywnie najtańszą formą reklamy, służy zwiększeniu popularności stron i liczby jej odwiedzin. Polega na ustawianiu haseł kluczowych dla wyszukiwarek internetowych, dzięki którym strona jest naprawdę widoczna w Internecie.

To właśnie z najpopularniejszych wyszukiwarek (głównie Google) pochodzi ponad 80% wejść na strony www, Osoba, która chce pozyskać nowych odbiorców dla swoich usług/produktów koniecznie musi wypozycjonować stronę swojej firmy.

Chcesz zlecić pozycjonowanie zewnętrznej firmie? Sprawdź jak wygląda to z punktu praktycznego.

Wskazanie słów kluczowych oraz wyszukiwarek. Klient przedstawia słowa kluczowe (frazy) pod którymi jego strona ma być pozycjonowana oraz wybrane wyszukiwarki w których strona ma osiągać pozycje (np. google.com, yahoo.com, onet.pl, wp.pl).

Analiza rynkowa. Po wskazaniu słów kluczowych przeprowadzamy analizę rynkową- badanie danej branży, jej konkurencyjności i popularności wskazanych słów kluczowych.

Wycena. Po przeprowadzeniu analizy przedstawiana jest Klientowi wycena poszczególnych fraz na dwóch stopniach pozycji w wyszukiwarkach ( 2 pierwsze dziesiątki wyników).

Podpisanie umowy. Po akceptacji wyceny zawarta zostaje umowa na usługę pozycjonowania.

Wstępna optymalizacja. Rozpoczynamy pozycjonowanie strony dokonując koniecznych zmian w kodzie strony www (dostosowanie strony do algorytmów wyszukiwarek).

Ciągły proces optymalizacyjny. Tworzenie sieci połączeń, analiza konkurencji, wdrażanie nowych taktyk optymalizacyjnych.

Analiza i comiesięczne raporty. Prowadzenie oceny i statystyki efektywności działań przedstawianych Klientowi.

Więcej informacji w następnym artykule.

RELATED ARTICLES

dieta pudełkowa

Zdrowe odchudzanie – dieta pudełkowa

Każdy z Nas chciałby mieć nieskazitelną sylwetkę zachowując przy tym dobre zdrowie. Ale tak szczerze mówiąc nic takiego w tym kierunku nie robimy. Bardzo często zywimy się fast foodami czy tez gotowymi daniami i nie wyobrażamy sobie wieczornego oglądania telewizora bez słonych przekąsek. I nawet…

kłopoty z erekcją

Skuteczne leczenie problemów z erekcją

Problem z erekcją dotyka coraz to młodszych mężczyzn mimo, że dawniej kojarzono dysfunkcje wzwodu z bolączką panów w średnim wieku. Jednak mogą jej doświadczyć również młodzi. Na czym polega leczenie problemów z erekcją? W leczeniu problemów z erekcją specjalizują się urolodzy a także seksuolodzy. Wielu…

czy warto podjąć studia

Czy warto podjąć studia?

Dzisiejsze czasy wymagają od nas ogromnej wiedzy ale też umiejętności dostosowania się do aktualnych zasad. Ci, którzy nie umieją się szybko przystosować „giną”. Oczywiście nauka sama się nie kształtuje, dlatego ludzie chodzą do szkoły ale duża część kształci się dalej na studiach. Studia doktoranckie to…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *